Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Artykuły miesiąca

Najdoskonalsze style na powiększanie ust! O łącznych ustach marzy każda osoba. Trudno nie wszystkie natura obdarzyła tak czystymi i szerokimi ustami, jakimi pewno się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie ulega wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, dlatego i szukamy sposobów, aby oddać to, co dała nam matka matura. Teraz można naprawić lub wspomóc naturę wybierając sposoby na powiększanie ust świadczone przez gabinety medycyny estetycznej. To koniecznie lepsze rozwiązanie niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to akurat doskonale znane każdym zabiegi pozwalające zachować miły i cały wygląd. To dzięki niej możemy „cofnąć czas”, zadbać o swoją urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd lub same naprawić ewentualne niedoskonałości lub defekty skóry. Oraz w wypadku ust niesie ze sobą popularne rozwiązania.

W medycynie estetycznej wymienia się częściej o modelowaniu ust, jakie potrafi skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w stylach na powiększanie ust granych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a środkach z chirurgii popularnej istnieje ostatnie, że możemy wybrać proste sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Zabieg ten daje w zdrowy sposób wymodelować usta i dobrze je wypełnić, przez co poprawie ulega nie chociaż ich kształt czy wielkość, a i koloryt.

Na czym polega powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem braku jest przede każdym nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust natomiast ich okolic. Wykorzystane w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w tak zachodzący w piłce kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom wyglądu i objętości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny preparat z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej zostaje znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w jakich brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat stosowany jest mikrokaniulą, co minimalizuje ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu podejściu obniża się także ryzyko pęknięcia naczyń krwionośnych. W wyniku usta nie są opuchnięte po zabiegu. Jeżeli naprawdę się zdarzy, to mówi, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To dodatkowa propozycja na powiększenie ust, która i polega na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym całkowicie a efekty ciekawe są dopiero po jakiś jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bowiem z opóźnieniem. Dlatego jeżeli chce Ciż na krótkim efekcie, kwas hialuronowy przygotowuje się być zdrowszym wyjściem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną alternatywą dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest własny tłuszcz pacjentki bądź też kolagen pochodzenia zwierzęcego. Wyniki są trwałe, a zabieg zalicza się za bezpieczny.

Jak że, medycyna estetyczna oferuje wybór jeżeli chodzi o powiększanie ust. Co dużo, zabiegi te zdobywają coraz wyższą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments