Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Aktulności artykuły Kołobrzeg z Kołobrzegu

W liczbach dniach grudnia już po raz 5 świąteczne ciężarówki Coca-Cola wyruszą w ogólnopolską trasę. Ten nowy konwój św. Mikołaja, zestawiony z pięknych amerykańskich ciężarówek, zajdzie w niniejszym roku tylko 3 z naszych miast.

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

 

Tegoroczna trasa ciężarówki Coca-Cola zostanie ustalona wyłącznie właśnie poprzez samych internautów. Na przykład ubiegłorocznej edycji Coca-Cola daje szansa wybrania wszystkich pomieszczeń, które odwiedzi świąteczna ciężarówka Coca-Cola! Wśród nich stanowi wyjątkowo Kołobrzeg. Wystarczy, iż w dniach do 1 grudnia oddać jak najznaczniejszą zawartość ważnych głosów w dedykowanym poście na Facebooku marki wpisując #Kolobrzeg [zobacz]

Akcja przenosi się w dwóch etapach. W czasie Etapu I ( do 1 grudnia), uczestnicy akcji wybierają 10 miast, do jakich powinna przyjechać świąteczna ciężarówka Coca-Cola. Hashtag należy dodać w komentarzu pod postem konkursowym. Poprawnie wpisany hashtag z nazwą miasta nie może zawierać polskich znaków, znaków interpunkcyjnych ani spacji. W sukcesie dwuczłonowych nazw miast, miasto powinno być stworzone łącznie. Tutaj znajdziecie pełny regulamin akcji —> Regulamin akcji

Do Stanu II Akcji przechodzi 10 miast, które zdobyły najwięcej głosów uczestników. Wówczas zostanie opublikowany odrębny post, pod którym Uczestnicy mają szansę na nowo oddawać poglądy na 10 miast jedynych w Sezonie I. W 3 miastach, które otrzymają najwięcej głosów w Momencie II Akcji, zostanie stworzony przyjazd świątecznej ciężarówki Coca-Cola. Druga tura głosowania potrwa do 6 grudnia.

Podczas eventów Coca-Cola zaprasza do wspólnej zabawy mężczyzn a wszystkie rodziny. Będzie mocna m.in. wykonać zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu, dającego bardzo realistyczny efekt przeżyć czy przygotować spersonalizowaną, świąteczną puszkę Coca-Cola Zero Cukru. Dodatkowo, animatorzy będą prowadzić gry, konkursy i zabawy z nagrodami.

 

Zobacz również spa Kołobrzeg

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments