UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Aktulności Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Dobrze na Mistrzostwach Polski Młodych w oszczędnościach w języka wolnym spisali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody zrobiły się w krótkim Stargardzie a start w nim wzięło 244 najlepszych młodych zapaśników z wszelkiego kraju.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan i dobrze 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Dużo z nich spisał się Aleksander Polguj, który w klas do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w celu pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle atrakcyjny był więcej wynik w wartości do 100 kilogramów, w jakim kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Start w konkursu wzięli także Mateusz Rajkowski, który z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Stanowię niezwykle ważny z tych panów ponieważ odwalili kawał dobrej prace nie wyłącznie na etatach ale również na treningach gdzie otwierało się litry potu . Mam nadzieję że nowe lata współpracy przyniosą jeszcze wyższe zyski nie wyłącznie na scenach kraju ale również jednocześnie na końcach Europy lub same Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował już po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników teraz w najkrótszy weekend w Turnieju Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments